Zaterdag 8 november stond ons jaarlijkse St.Martinus feest op het program. Traditioneel gaan we eerst naar de kerk om gezamenlijk met de kinderen de mis te eren van St.Martinus bij te wonen. Dit jaar had onze pastoor Dautzenberg hulp vanuit Afrika, deze kapelaan mocht kijken wie de meeste jeugd van de kerkbanken kreeg. Nou het was zeker onze pastoor niet. Na de mis gingen we trommend naar buiten voor de inspectie, maar dat het al lang niet meer gaat om de inspectie zelf is al te merken aan het feit dat St.Martinus, Pastoor en zelfs onze commandant rechtstreeks naar de marketentsters lopen voor hun borrel.  Nadat we met St.Martinus en de jeugd bij de tros hoop zijn aangekomen kregen ook onze leden een borrel en werd er in een pittige mars te rugwaarts gekeerd  naar ons clublokaal voor de feestavond en de goulaschsoep.  Na de huldiging van onze kampioenen kregen Jan Poulissen en Theo Beurskens een EGS (Europese Gemeenschap de historische Schuttersgilden) onderscheiding uitgereikt. Beide heren kregen deze voor hun buitengewone inzet voor onze vereniging. Na alle officiële gedeeltes kon ons feestcomité het over nemen, voordat zij het groen licht aan de diskjockey gaven werd eerst de wisseltrofee van het Propke zelf uitgereikt.  Aan welke criteria men moet voldoen is bij ons op de redactie nog steeds een raadsel, deze is al eens uitgereikt aan een lid die de meeste keren gevallen is met de fiets, maar ook wie de meeste missers heeft gehad. Dit jaar was het de beurt aan Jeroen Peeters, Jeroen ontving  de wisseltrofee omdat hij de leden altijd van een glas bier voorziet en altijd met een lach op zijn gezicht. Hierna kon dan eindelijk het feest beginnen, om hier een indruk van te krijgen kijk dan maar in onze foto map, want foto’s zeggen meer dan woorden.

 Veel kijk plezier “De Jap” 

Joomla templates by a4joomla